teepset logo
user login icon
انجمن ویژندهای پوشاک کشور

محصولات برند زاگرس پوش

دسته بندی
رنگ
قیمت
تعداد کالاها :775عدد از0دسته
پیراهن مردانه آبی روشن فیلیپ
زاگرس پوش
36%
پیراهن مردانه آستین کوتاه کرم روشن فرشیدا
زاگرس پوش
40%
پیراهن مردانه آبی روشن
زاگرس پوش
36%
پیراهن مردانه شیری داتام
زاگرس پوش
36%
پیراهن مردانه مشکی جاسپر
زاگرس پوش
36%
پیراهن مردانه قهوه ای
زاگرس پوش
پیراهن مردانه سبز روشن بهامین
زاگرس پوش
پیراهن مردانه سفید بهامین
زاگرس پوش
پیراهن مردانه آبی نفتی بهامین
زاگرس پوش
38%
پیراهن مردانه سرمه ای تیره بهامین
زاگرس پوش
پیراهن مردانه یاسی روشن بهامین
زاگرس پوش
38%
پیراهن مردانه کرم روشن بهامین
زاگرس پوش
38%
پیراهن مردانه آبی آسمانی بهامین
زاگرس پوش
38%
پیراهن مردانه آستین کوتاه سفید فرشیدا
زاگرس پوش
40%
کت و شلوار زنانه سفید کرم آوین
زاگرس پوش
شومیز زنانه قرمز توسکا
زاگرس پوش
شومیز زنانه گلبهی توسکا
زاگرس پوش
کت تک زنانه مشکی آنجل
زاگرس پوش
50%
کت تک زنانه کرم آنجل
زاگرس پوش
50%
کت تک زنانه سبز آنجل
زاگرس پوش
50%
مانتو زنانه سفید ژینان
زاگرس پوش
30%
مانتو زنانه آبی کاربنی ژینان
زاگرس پوش
30%
مانتو زنانه مشکی ژینان
زاگرس پوش
30%
شومیز زنانه سفید ساتیار
زاگرس پوش

یکی از برندهای ایرانی نام آشنای فعال در زمینه‌ی تولید انواع پوشاک زنانه و مردانه، برند زاگرس‌پوش است. این برند بیش از یک دهه در زمینه‌ی طراحی و تولید انواع آیتم‌های لباس فعالیت داشته است و فروشگاه‌های خود را جهت سهولت در امر خرید برای مشتریان راه اندازی کرده است. زاگرس‌پوش همچنین فعالیت خود را وارد فضای مجازی کرده است و با ایجاد سایت اختصاصی برای محصولات خود، خرید را بیش از پیش برای مشتریان آسان کرده است. این برند برای تولید محصولاتش از مرغوب‌ترین متریال با بالاترین کیفیت استفاده می‌کند و همین موضوع باعث محبوبیت بیش از پیش این برند در میان تمامی اقشار جامعه شده است. این برند با به کارگیری دانش روز دنیا و با دارا بودن استانداردهای جهانی، محصولاتی کاربردی ارائه می‌کند و همین پیشینه‌ی خوب باعث شده است تا زاگرس‌پوش در سال 1401 در حضور رئیس جمهور، کارآفرینان و تولیدکنندگان و نمایندگان تشکل‌های صنعتی و معدنی، لقب واحد نمونه صنعتی کشور را دریافت کند.

تولیدات برند زاگرس‌پوش

برند زاگرس‌پوش محصولات زیادی را برای خانم‌ها و آقایان تولید می‌کند. بخش عمده‌ی این تولیدات شامل انواع کت‌وشلوار، کت‌ تک، تیشرت و پولوشرت، پیراهن، شلوار، لباس‌ زیر و ... برای آقایان و همچنین انواع مانتوهای اداری، شومیز، مانتو شلوار مجلسی و کت‌وشلوار مجلسی و.... برای خانم‌ها می‌شود. اغلب محصولات این برند معمولا حالت رسمی، اداری و مجلسی دارند و بهترین انتخاب برای افرادی هستند که برای انواع موقعیت‌های رسمی مثل مجالس و جلساتن رسمی به دنبال لباس‌های مناسب هستند.

نمایندگی‌های زاگرس‌پوش

این برند به دلیل محبوبیت بالایی که در میان ایرانیان پیدا کرده است، جهت سهولت دسترسی حضوری به محصولاتش در شهرهای مختلف ایران دست به راه اندازی شعبات مختلف کرده است که شامل شهرهای زیر است:

زاگرس‌پوش اهواز- زاگرس‌پوش مرکزی (تهران-ولیعصر)- زاگرس‌پوش جردن- زاگرس‌پوش فروشگاه شهروند بیهقی- زاگرس‌پوش ایران‌مال- زاگرس‌پوش شمیران سنتر- زاگرس‌پوش مشهد- زاگرس‌پوش خرم آباد- زاگرس‌پوش شهرکرد- زاگرس‌پوش بروجرد- زاگرس‌پوش اراک- زاگرس‌پوش دره‌شهر- زاگرس‌پوش یزد- زاگرس‌پوش ایلام

گفتنی است که شما در هر نقطه از ایران که باشید از طریق سایت به محصولات مختلف این برند دسترسی خواهید داشت و می‌توانید محصولات مد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و درب منزل دریافت کنید.

سرویس زاگرس جت

اخیرا این برند یک سرویس ویژه به نام زاگرس جت را راه اندازی کرده است که در این سرویس سفارش مشتریان ساکن تهران به وسیله‌ی پیک و در سریع‌ترین زمان ممکن برایشان ارسال و طی 3 ساعت درب منزل تحویلشان داده خواهد شد.

 

مشاهده بیشتر