teepset logo
user login icon
انجمن ویژندهای پوشاک کشور

B2B page banner

پنل همکاران تیپ ست B2B

پنل همکاران تیپ ست در راستای رفع نیاز فعالان این حوزه از جمله تامین کنندگان، تولیدکنندگان و فروشگاه داران محترم راه اندازی گردیده است. این پلت فرم به منظور ارتباط بین شاغلین در این حوزه اقتصادی میباشد. به طوری که به سادگی و با ثبت نام در این سامانه میتوانند با استعلام تمامی نیاز های خود را مرتفع نمایند.

تولیدکنندگان صنعت پوشاک

شما همراه گرامی میتوانید با ثبت نام آسان در این سامانه و پس از احراز هویت، تمامی نیاز های خود در راستای خرید کالا و تجهیزات مورد نیاز به سهولت برآورده سازید. به عنوان مثال شما میتوانید برای خرید مقدار مشخصی پارچه، زیپ و یا حتی تجهیزات مانند چرخ خیاطی و ... درخواست ثبت نمایید و این در خواست شما به تمامی تامین کنندگان که در حوزه نیاز شما فعالیت دارند ارسال خواهد شد. تامین کنندگان هم پیشنهاد خود را ارائه داده و شما به راحتی میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جهت عضویت در سامانه تولیدکنندگان تیپ ست کلیک کنید

برند های عضو تولیدکنندگان تیپ ست

supplier brand logosupplier brand logosupplier brand logo

صاحبان برند ها و فروشگاه ها صنعت پوشاک

شما صاحب برند محترم میتوانید با ثبت نام سریع در این سامانه و پس از تایید مدیر، تمامی نیاز های خود در راستای خرید کالا و تجهیزات مورد نیاز را به سهولت براورده سازید. به عنوان مثال شما میتوانید برای خریداجناس مورد نیاز خود ثبت سفارش نمایید و این درخواست شما به تولیدکنندگان که در حوزه نیاز شما فعالیت دارند ارسال خواهد شد. تولیدکننده هم پیشنهاد خود را ارائه داده و شما به راحتی میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جهت عضویت در سامانه صاحبان برند ها و فروشگاه ها تیپ ست کلیک کنید

برند های عضو صاحبان برند ها و فروشگاه ها تیپ ست

supplier brand logosupplier brand logosupplier brand logosupplier brand logo

تامین کنندگان صنعت پوشاک

پنل همکاران تیپ ست فرصتی استثنایی برای تامین کنندگان این صنعت بزرگ (پوشاک) میباشد. شما با ثبت نام و احراز هویت در این سامانه میتوانید به بازار بزرگی از درخواست ها برای خرید کالا، تجهیزات و خدمات دسترسی داشته باشید و با ارائه پیشنهاد مناسب به درخواست کننده سفارشات مناسبی را دریافت نمایید.

جهت عضویت در سامانه تامین کنندگان تیپ ست کلیک کنید