teepset logo
user login icon
انجمن ویژندهای پوشاک کشور

تیپ‌ست، مرجع پوشاک برند ایران

راه اندازی و توسعه تارنمای(Website)  TeepSet.ir خدمت ارزشمند اما رایگانی است که "انجمن ویژند(برند) های پوشاک کشور" به منظور رونق دهی هرچه بیشتر به فروش برخط تولیدکنندگان پوشاک کشور ارائه نموده و در دو محور به خدمت می پردازد :

 

B2C (فروش به مصرف کننده)

پس از برقراری ارتباط فنی  دو تارنمای TeepSet و برند، TeepSet تمامی محصولات عرضه شده در تارنمای فروش اصلی را در خود نمایش داده  اما برای فروش، بازدیدکننده را به تارنمای اصلی هدایت می نماید. از این راه، در عین در امان نگاه داشتن اطلاعات محرمانه فروش، تولیدکننده گرامی امکان حضور در بزرگترین کالانمای برخط پوشاک کشور را به دست آورده و فرصت می یابد که همزمان، از هزینه های مربوط به بازاریابی تارنمای فروش (مانند هزینه های مربوط به بازاریابی اینترنتی، SEO و ...) به میزان قابل توجهی بکاهد.

 

B2B (فروش به تولیدکننده)

امکان جذاب دیگری نیز در سویه B2B آن پیشبینی شده که ارسال بی واسطه و هدفمند نیازمندی های تولیدکنندگان گرامی عضو به تامین کنندگان محترم عضو را میسر می سازد. به این ترتیب، تولیدکنندگان گرامی می توانند در هر زمان، پیشنهادهای بسیاری در پاسخ اعلام نیاز خود دریافت نموده و بهترین آنها را از میان طیف کامل "مواد اولیه، تجهیزات و خدمات" مورد عرضه در بخش B2B برگزینند.

برای حضور در TeepSet تنها کافیست مسئول تارنمای فروش خود و یا نماینده شرکت توسعه دهنده آن را به ما معرفی

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر، لطفا با شماره تلفن 09378659658 گرفته و یا با نشانی TeepSet@iaocb.ir مکاتبه فرمائید.